PříjemFAQRegistracePřihlášení

Share | 

JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Ano
33%
 33% [ 8 ]
ne
17%
 17% [ 4 ]
ANO!
8%
 8% [ 2 ]
NE!
13%
 13% [ 3 ]
smrdím!
29%
 29% [ 7 ]
Celkem hlasů : 24

AutorZpráva
Regular John
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 1349
Registration date : 23. 03. 07

PříspěvekPředmět: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:12 pm

Hlasujte... Kdo je proti, ať napíše důvod Smile

Spammer
Spammer

Poeet p?íspivku : 2888
Místo : Brno
Registration date : 28. 05. 07

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:15 pm

Chvili jsem chtel hlasovat pro NE! protoze tenhle topic jsem chtel udelat ja!
Návrat nahoru Goto down
pierre
Pisalek
Pisalek

Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 26. 04. 07

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:25 pm

ne, jsem liny
Návrat nahoru Goto down
Jitka..
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 1162
Místo : HK
Registration date : 27. 03. 07

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:27 pm

nerozumim tomu...
Návrat nahoru Goto down
Watcher
Spammer
Spammer

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:32 pm

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓███████▓░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░▓█████████████▓░░░░░░░░░ ░░░░░░▒██████████████████▒░░░░░░░ ░░░░░█████████████████████▓██░░░░ ░░░░███████████████████▒░░██░░░░░ ░░░██████████████░░░░░░░░▒░░██░░░ ░░██████████████░█████████░░█▓░░░ ░▒██████████████▒█░░░██░░█░░▒█░░░ ░██████████████░▒█████████▒░░░██░ ░██████████░░░░░░░░░░███░░░░░░██░ ░█████████░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░██░ ░░█████▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒█░░ ░░▓██░░░░░░░░███████░░░░░░░░░█▓░░ ░░░██░░▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░██░░░░░ ░░░░██░░▒░░░░░░░░░░░░░░░░░██░░░░░ ░░░░░██▓░░▒░░░░░░░░░░▒░░▓██░░░░░░ ░░░░░░▒██▓░░▒░░░░░░░▒░░▓██▒░░░░░░ ░░░░░░░░░▓██▓░░░░░░░▓██▓░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓███████▓░░░░░░░░░░░░
Návrat nahoru Goto down
Pajur
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 573
Místo : Frýdek-Místek
Registration date : 22. 10. 08

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:33 pm

pro nás lajky, jaký je mezi tím rozdíl..?
jestli to je jenom kvůli reklamy, tak pardón, ale to se dá ouplně v klidu překousnout..
Návrat nahoru Goto down
Watcher
Spammer
Spammer

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:41 pm

Vy lajci mate hlasovat pro ano a neptat se!

Ale kdyz vas to tak vsechny zajima, tak to forum budou Zim a Kyussak mit konecne plne pod kontrolou (nebudou pod highforum.net, takze budou mit plny pristup ke vsem funkcim fora a o vsech zmenach jako treba reklamy budou rozhodovat oni), phpBB3 je novejsi a hezci s vice funkcemi (hlavne pro adminy, pro uzivatele to prinasi hlavne mnohem prijemnejsi psani prispevku, nejake nove funkce jako vkladani videi apod.) atd.
Návrat nahoru Goto down
Jitka..
Top class
Top class

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:49 pm

Watcher napsal:
Vy lajci mate hlasovat pro ano a neptat se!

Ale kdyz vas to tak vsechny zajima, tak to forum budou Zim a Kyussak mit konecne plne pod kontrolou (nebudou pod highforum.net, takze budou mit plny pristup ke vsem funkcim fora a o vsech zmenach jako treba reklamy budou rozhodovat oni), phpBB3 je novejsi a hezci s vice funkcemi (hlavne pro adminy, pro uzivatele to prinasi hlavne mnohem prijemnejsi psani prispevku, nejake nove funkce jako vkladani videi apod.) atd.
Myslím, že pokud laik hlasuje a neví pro co, tak je osel. Takže se zdrž poznámek. A děkujeme za vysvětlení.

Každopádně jsem nyní hlasovala pro ne, protože mě znervózňuje pocit, že budu zas tak dlouho pisálek. Ale pokud je to přání adminů, nechť jednaj podle sebe.

Naposledy upravil Jitka.. dne Sun Dec 28, 2008 7:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pajur
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 573
Místo : Frýdek-Místek
Registration date : 22. 10. 08

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:51 pm

děkuju a jestli to zimovi a kyussákovi pomůže tak hlasuju pro ano..
Návrat nahoru Goto down
Watcher
Spammer
Spammer

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:53 pm

Jitka.. napsal:

Myslím, že pokud laik hlasuje a neví pro co, tak je osel. Takže se zdrž poznámek. A děkujeme za vysvětlení

Každopádně jsem nyní hlasovala pro ne, protože mě znervózňuje pocit, že budu zas tak dlouho pisálek. Ale pokud je to přání adminů, nechť jednaj podle sebe.

Myslim, ze clovek s tvym smyslem pro humor je tak nekde na urovni ritnich pulek :] Fakt bys me radsi mela ignorovat.
Návrat nahoru Goto down
Regular John
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:54 pm

Uff, nezačínejte zase...

Spammer
Spammer

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:54 pm

A to ji vzdy ta ignorace tak pekne jde! Kdyz uz jsme u toho, tak phpBB3 nabizi funkci ignorace, kdy se vam nebudou zobrazovat prispevky ignorovanych uzivatelu (pokud si je nerozbalite). Jitko, to je neco pro tebe!

Naposledy upravil Watcher dne Sun Dec 28, 2008 7:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
son.of.kyuss
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 3615
Místo : Ostrava

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 7:55 pm

Lajky se taky soveti neptali, zda chce byt prvnim zviretem v kosmu a jeste v pristroji, ktery nikdy nevidela! Budte radi, ze nejste v podobne "brynde" jako byla ona!
Návrat nahoru Goto down
kk
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 1490

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 8:04 pm

pro koho tam je ta možnost smrdím? Já myslel, že rasta sem už nechodí...jinak mi to je jedno, do fóra stejně skoro pokaždý píšu přes quick answer, takže vkládání blbostí bych klidně oželel a o vzhled mi nikdo nešlo, jsem totiž intelektuál=) ...ale hlasuji pro změnu, tedy ano (ale pozor, omylem jsem zaškrtnul ne...)
Návrat nahoru Goto down
Jitka..
Top class
Top class

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 8:06 pm

Watcher napsal:
A to ji vzdy ta ignorace tak pekne jde! Kdyz uz jsme u toho, tak phpBB3 nabizi funkci ignorace, kdy se vam nebudou zobrazovat prispevky ignorovanych uzivatelu (pokud si je nerozbalite). Jitko, to je neco pro tebe!
Hej, neber to tak vážně. Neber se tak vážně.
Mimochodem... ignorace na doskuzním fóru-to je strašně hloupáí funkce.
Návrat nahoru Goto down
Jitka..
Top class
Top class

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 8:07 pm

kk napsal:
pro koho tam je ta možnost smrdím? Já myslel, že rasta sem už nechodí...jinak mi to je jedno, do fóra stejně skoro pokaždý píšu přes quick answer, takže vkládání blbostí bych klidně oželel a o vzhled mi nikdo nešlo, jsem totiž intelektuál=) ...ale hlasuji pro změnu, tedy ano (ale pozor, omylem jsem zaškrtnul ne...)
Dnes si mě rozsmál! Bod pro tebe Smile
Návrat nahoru Goto down
Watcher
Spammer
Spammer

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 8:10 pm

Jitka.. napsal:

Hej, neber to tak vážně. Neber se tak vážně.
Ty jsi me odzbrojila. Ja uz vazne nevim, co na tohle napsat :[
Návrat nahoru Goto down
son.of.kyuss
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 8:42 pm

Takze prvnich par dodatku:

phpBB je bezplatny system, ktery je mozne kdekoli na internetu pouzit, diky nemu existuji fora, diskusni mista, zkratka berte to jako "zaklady" nejake stavby. Diky tomu lze vytvorit nepreberne mnozstvi vzhledovych i organizacnich variant, sablon, diskuznich sekci, "sub"fora atd. PhpBB lze prelozit do mnoha desitek svetovych jazyku. Je to proste "kazdym coulem" univerzal se kterym je mozno nadale pracovat jako s plastelinou. Dneska existuje verze 3, proto se mluvi o phpBB3.

Nemusite se obavat toho, ze jakmile se spusti Nirvana forum na phpBB3, tak to stare se zavre. V prve rade se bude nove forum teprve testovat, upravovat, budou se vychytavat mouchy, bude se chystat "zivna" puda, aby staronovy uzivatel nebyl z noveho prostredi v soku a nakonec s brekotem zanevrel na Nirvanu vubec!

No a jak bylo receno vyse, administratori i moderatori budou mit prijemnejsi rozhrani pro svou praci.

Naposledy upravil son.of.kyuss dne Sun Dec 28, 2008 8:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Jeanbob
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 720
Místo : skorobrno
Registration date : 16. 04. 08

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 8:44 pm

je me to u .... Wink
Návrat nahoru Goto down
codein
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 556
Registration date : 25. 03. 07

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 9:51 pm

som pro :-) ale možná budu hlasovat pro smrdím ještě se musím rozhodnout
Návrat nahoru Goto down
ABDCE
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 1804
Místo : Jižní Morava

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 10:06 pm

Ano, ano, ano!
Návrat nahoru Goto down
griper
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 1777

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 10:16 pm

pride mi to nejak furt zbytečný, ale když to musí bejt...
Návrat nahoru Goto down
ABDCE
Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 1804
Místo : Jižní Morava

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sun Dec 28, 2008 10:25 pm

griper napsal:
pride mi to nejak furt zbytečný, ale když to musí bejt...

No nemusi, proto je tady ta anketa!
Návrat nahoru Goto down
Regular John
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Mon Dec 29, 2008 9:13 am

No... Aspoň víme, že 4 lidi z fóra smrdí

Top class
Top class

Poeet p?íspivku : 1975

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Mon Dec 29, 2008 9:36 am

já to pořád asi nechápu Shocked Měli bysme udělat sraz a probrat to Very Happy do té doby se zdržuju hlasování Embarassed
Návrat nahoru Goto down
zim
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 1280
Místo : Liberec
Registration date : 22. 03. 07

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Mon Dec 29, 2008 10:25 am

Sem proti a důvody sem popsal ve vedlejšim topicu Twisted Evil

A když je zim proti, tak ani anketa nemá opodstatnění, neb zim je starý diktátor rendeer

Dokud to jede, tak to jede, ó jak alibistické pig

Regular John
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Mon Dec 29, 2008 12:16 pm

Zim rozhodl. LOCK

Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 1933
Místo : Praha

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Mon Dec 29, 2008 12:19 pm

omg

Spammer
Spammer

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sat Nov 14, 2009 11:57 am

Smim se zeptat jak to s tim presunem vypada ted? Uz to tady celkem dlouho skomira a na leto se to uz par mesicu hazet neda... Vlastni domena by tomu tady mohla celkem vyrazne pomoct, a hlavne Zim uz pred nejakou dobou rikal, ze sem zkusi nalakat dalsi lidi.

edit: a hlavne vic lidi hlasovalo pro ano Smile
Návrat nahoru Goto down
son.of.kyuss
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   Sat Nov 14, 2009 6:43 pm

O presunu se mnou nikdo nejednal. Takze pokud se neco deje, tak v tom nemam prsty.
Jak vidno, zimova posledni odpoved v tomto tematu se zda byt jasna.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: JSTE PRO PRECHOD NA NOVE FORUM S PHPBB3?   

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nirwana fórum :: Nápady, vylepšení a novinky-
Přejdi na: