PříjemFAQRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Pravidla fóra

Goto down 
AutorZpráva
zim
Admin
Admin
avatar

Poeet p?íspivku : 1280
Age : 33
Místo : Liberec
Registration date : 22. 03. 07

PříspěvekPředmět: Pravidla fóra   Thu Mar 22, 2007 10:33 pm

Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Administrátor fóra si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky s hrubým, urážlivým, nebo jinak nevhodným obsahem mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.


Další pravidla:

1) Všechny odkazy směřující z tohoto fóra budou umístěny v C0DE.

příklad:

kód:
http://www.neco.cz/zaseneco.zip


Nedodržení tohoto postupu bude znamenat okamžité smazání příspěvku a případné vyloučení uživatele z fóra. TOTO PRAVIDLO BYLO ZRUŠENO K 26.12.2007

2) Platí zákaz šíření jakéhokoliv nelegálního obsahu (např. audio, video, foto apod.). Opakované šíření odkazů na výše jmenované a neuposlechnutí upozornění administrátora může znamenat vyloučení z fóra.

3) Fórum neslouží k osobnímu prospěchářství. Akceptovány nebudou zejména reklamní bannery jakékoliv velikosti, odkazy na komerční stránky uživatelů či nabízení přístupu na FTP či HTTP servery za jakýkoliv finanční obnos. Reklamní obrázek se nesmí objevit ani v "Avataru" uživatele, rovněž v "Signature" uživatele nesmí být uveden odkaz na komerční stránky uživatele. Neuposlechnutí upozornění administrátora může znamenat vyloučení z fóra.

4) Maximální počet "QUOTE" na jeden vzkaz je 5. Při použití vyššího počtu "QUOTE" fórum ztrácí přehlednost. Uživatel je povinnen svůj vzkaz před odesláním vhodně vyeditovat. Opakované úmyslné porušení tohoto pravidla znamená okamžité vyloučení z fóra.

5) Maximální velikost "Avataru" je 200 x 250 pixelů, obrázek v "Signature" pak max. 450 x 120 pixelů. Velikost "Avataru" či "Signature" bude maximálně 300 KB. Nevyhovující obrázky budou smazány. Opakované porušení tohoto pravidla může znamenat okamžité vyloučení z fóra.

6) Je zakázáno odbíhat v daném topicu od tématu. Potrestána bude zejména jakákoliv forma spamu!

7) Je zakázáno skrývat svůj on-line status (funkce "Hide your online status"). Každý má právo vědět, kdo se na fóru právě nachází.

8 ) V podpisu ("Signature") je zakázáno uvádět odkazy na jakékoliv stránky nebo soubory. Povolen je pouze formát odkazu bez h t t p: // či w w w. Příklad odkazu v podpisu: nirvana.webz.cz (Nesmí se na něj dát kliknout!).

9 ) Je zakázáno jakkoliv porušovat zákony ČR. Na foru je zakázáno jakékoliv rasistické a xenofobní vyjadřování, propagace drog, poptávaní propagace nelegálního audia a softwaru a zveřejňování linku na ně, explicitní sexuální tématika a podobně.

10 ) Každý uživatel má právo na jeden profil. Je zakázáno využívat vice než právě jeden profil! V připade užití více profilů znamená vážné porušení pravidla a bude trestáno vyloučením z fora.

11 ) Fotografie, obrázky jsou na foru povoleny do maximálního rozměru 640x480 pixelů. Pokud máte v úmyslu dát do příspěvku obrázek, který přesahuje maximální počet pixelů, použijte jeden z foto-webů, kde je možnost obrázek nahrát. Zde jsou detaily. Administrátoři a moderátoři si vyhrazují právo fotografie větší než říkají pravidla odstranit.

Každý uživatel je povinnen sledovat tuto část fóra a akceptovat případné další změny v podmínkách fóra.
Návrat nahoru Goto down
http://nirvana.webz.cz
 
Pravidla fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nirwana fórum :: Pravidla fóra-
Přejdi na: